Piedāvājumā DR. VRANJES mājokļa aromāti!

“Adizains un Arhitektūra” piedāva iegādāties salīdzinoši nedārgi Dr. Vranjes mājokļa aromātus.

 

Dr. Vranjes dibinātājs ir farmaceits, kosmetologs un ķīmiķis doctors Paolo Vranjes.  Ekskluzīvie mājokļa aromāti ir izcils progresīvo tehnoloģiju un parfimērijas tradīciju apvienojuma rezultāts.

 

Lai justos labi, ir ļoti svarīgi katrai telpai atrast vispiemērotāko aromātu, ņemot vērā tās lielumu, apgaismojumu un iekārtojumu, kā arī Dr.Vranjes Home Fragrances sastāvā ietverto dabisko eļļu īpašības un emocijas, ko tās spēj rosināt.

 

Dr. Vranjes mājokļa aromātu kolekcijā pieejami 33 dažādi aromāti jebkurai gaumei.  Šo aromātu izveidei ir ticis strādāts ar vairāk kā 2.000 dabiskām ēterskajām eļļām, kuras labvēlīgi iedarbojas uz cilvēku  radot stimulējošas un atmiņas izraisošas sajūtas.

 

Mājokļa aromāti ir pieejami tilpumos:

 

  • 250 ml
  • 500 ml
  • 1250 ml
  • 2500 ml
  • 5 litri

 

Dr. Vranjes attiecīgi katrai telpu grupai kurā uzturamies ar ģimeni vai pavadām laiku ar draugiem, – virtuvei vai viesistabai, guļamistabai vai kabinetam, vannas istabai vai priekštelpai iesaka savu smaržu un savu aromāta tilpumu.

 

Stikla traukus aromātiem pēc īpaša pasūtījuma izgatavo Venēcijā no Murano stikla. To forma atdarina Santa Marija del Fiore baznīcas kupolu, kura ir Florences vizītkarte.

 

http://drvranjes.it

Jaunumi